Друк виборчих бюлетенів під загрозою

Шостий апеляційний адміністративний суд вирішив провести пережеребкування партій. Позов до суду подала "Аграрна партія". Її членам не сподобалось, що ЦВК надала "Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі" номер 22 у виборчому бюлетені без проведення жеребкування. За словами голови Центральної виборчої комісії Тетяни Сліпачук, зараз уже надрукували понад 5 млн бюлетенів.

 

"ЦВК повідомляє, що в разі необхідності проведення нового жеребкування наслідком буде неможливість вчасного друку необхідної кількості бюлетенів Державним підприємством "Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів" та забезпечення їх доставки для проведення голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі".

 

Касаційний адміністративний суд постановив: кандидат в народні депутати за 145 округом – Олег Петровець – не є членом партії "Слуга Народу". Таким чином, у виборчому бюлетені навпроти прізвища кандидата Олега Петровця не повинно бути інформації про його належність до партії "Слуга народу".

 

121 – кандидат чоловік, а 23 – жінки. Їх середній вік 42 роки. 47 кандидатів не є мешканцями виборчого округу, в якому балотуються. Також 72 відсотки кандидатів не балотувались до Верховної Ради в минулому.

 

Якщо подивитися на кількість висуванців то за 144 та 145 окружним виборчим округом – 18 кандидатів, за 146 – 31, за 147 – 17, в окрузі №148 та 149 – також по 18 кандидатів, на 150 ОВО – 14, а з 151 – 10.

 

Лідером за кількістю кандидатів від політпартій в межах округів Полтавщини є "Батьківщина" та "Слуга Народу" – вони представили по 8 кандидатів. Далі за списком "Європейська солідарність", "Опозиційна платформа "За життя" та Всеукраїнське Обʼєднання "Свобода" – по 7 кандидатів. 6 кандидатів висунула "Сила і честь", 5 – "Опозиційний блок", 4 – "Голос" та 3 – "Радикальна партія". По одному кандидату представили "Аграрна партія", "Воля", "Народний рух", "Патріот", "Правий сектор", "Разом сила", "Рух нових сил" та "Соціалістична партія".

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО