Які партії пройдуть у нову Раду

Соціологи оприлюднили список з п’яти політичних партій, які потрапили б у Верховну Раду при проведенні виборів цієї неділі.

 

За результатами опитування, проведеного Центром “Соціальний моніторинг” та Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка, якби вибори відбувалися найближчої неділі, до українського парламенту пройшли б партії “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська солідарність” і “Батьківщина”.

 

“У нас є п’ять політичних сил, які долають п’ятивідсотковий бар’єр, і сьогодні ми можемо говорити, що саме вони будуть представлені у Верховній Раді”, – повідомив директор Центру “Соціальний моніторинг” Дмитро Дмитрук.

 

За результатами опитування, у рейтингу електоральних симпатій українців, лідирує партія “Слуга народу”, яка потенційно здобуває 47,5% голосів виборців.

 

На другому місці партія “Опозиційна платформа – За життя” – за неї мають намір проголосувати 11% опитаних. Далі йдуть партії “Батьківщина” (8,7%) і “Європейська солідарність” (8,3%).

 

П’ятою політсилою, що може подолати п’ятивідсотковий бар’єр для проходження до парламенту, стала партія “Голос” Святослава Вакарчука, за яку мають намір проголосувати 5,3% респондентів.

 

Зазначається, що рейтинг партій “Слуга народу” і “Голос” зріс із початку ролінгового дослідження, а рейтинг інших політсил трохи знизився.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО