Українці склали рейтинг кандидатів у прем’єр-міністри: хто лідирує

За даними опитування українців, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 26 травня по 7 червня, найбільшою підтримкою громадян серед кандидатів на пост прем’єр-міністра після парламентських виборів користуються чотири політика – Юрій Бойко, Юлія Тимошенко, Ігор Смешко і Володимир Гройсман.

 

Респондентам ставили запитання: “Зараз обговорюються різні варіанти, хто може стати прем’єром після проведення виборів у Верховну Раду. Серед діячів зі списку, кого б Ви особисто хотіли бачити главою уряду – прем’єр-міністром після президентських виборів”.

 

Згідно з оприлюдненими даними, 12,9% громадян хотіли б бачити в кріслі прем’єра Юрія Бойка, 11,3% – Юлію Тимошенко, 8,1% – Ігоря Смешка і 7,7% – Володимира Гройсмана. Анатолія Гриценка бачать прем’єром 4%, Петра Порошенка – 2,6%.

 

Ще 36% респондентів зазначили, що їм важко відповісти, 3,5% відмовилися відповідати.

 

Методом особистого інтерв’ю було опитано 2021 респондент. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2,0% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5%.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО