До партії Гройсмана увійшли 4 міністра

Партія проводить свій перший з’їзд Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив список кандидатів в депутати від партії “Українська стратегія”.

 

“Я більше не буду гравцем чужої збірної. Збірній, в якій я втрачав багато часу на те, щоб долати перешкоди. Я прийняв рішення сформувати справжню команду української стратегії”, – заявив Гройсман.

 

Так, до першої десятки списку увійшла міністр освіти Лілія Гриневич, перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, міністр Кабміну Олександр Саєнко, міністр культури Євген Нищук і міністр юстиції Павло Петренко.

 

Також, в партію увійшли екс-заступник міністра фінансів і екс-заступник голови АП Порошенко Сергій Марченко, депутати Ради від “Народного фронту” Андрій Тетерук і Віктор Єленський, а також секретар Вінницької міськради Павло Яблонський. “Наше завдання — забезпечити економічне зростання на рівні 5-7%.

 

Це те, що дійсно відчують люди. Ми повинні підтримати середній клас. Середній клас — це не багатії, це український вчитель, лікар, фермер, це ті люди, які формують основу нашої держави “, – заявив Гройсман.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО