Саакашвілі відреагував на пропозицію Кличка піти разом на вибори

Міхеїл Саакашвілі подякував Віталію Кличку за пропозицію спільно взяти участь у виборах, також він вважає її прийнятною. Щоправда, за його словами, спершу необхідно очистити політсилу київського мера УДАР і лише після цього можна ухвалювати якісь конкретні рішення. Крім того, політик заявив, якщо він відмовиться, тоді його "Рух нових сил" може взагалі опинитися поза виборами.

 

Напередодні мер Києва Віталій Кличко звернувся до колишнього очільника Одеської ОДА   Кличко запропонував Саакашвілі піти на парламентські вибори разом з УДАРом Міхеїла Саакашвілі та запропонував йому піти разом з його партією УДАР на парламентські вибори. Кличко підкреслив, що таким чином підставляє Саакашвілі плече допомоги.

 

УДАР іде на дострокові парламентські вибори. І пропоную нашим партнерам піти разом. Я залишаюсь лідером партії УДАР, а Міхеїлу Саакашвілі пропоную стати головою партії. Переконаний, що такий союз зможе подвоїти зусилля заради перетворень в країні,

– заявив київський міський голова.

 

Сам Саакашвілі сприйняв таку пропозицію доволі позитивно.

 

"Як ви знаєте, наша партія "Рух нових сил" має проблеми з реєстрацією, які штучно спровокувало українське Міністерство юстиції на чолі з "представником колишньої банди" Петренком. І нам це заважає повноцінно йти на парламентські вибори. І ось я звернувся до різних політсил з проханням нам допомогти, і відгукнулося кілька партій, зокрема мер Києва та лідер партії УДАР Віталій Кличко запропонував мені очолити його політсилу та разом піти до парламенту, сформувавши спільні списки та залучивши нових людей задля досягнення позитивного результату", – зазначив він.

 

Щоправда, на думку Саакашвілі, якщо йти з УДАРом, то партію потрібно змінювати фундаментально.

 

По-перше, там є багато людей, які до останнього моменту були з Порошенком. Тому, якщо йти разом, то треба позбутися усіх цих людей, які до останньої хвилини лояльно служили Порошенку. Друге – там є люди, що є пов’язаними з корупцією, і від них повністю треба відмежуватися, і більш того, домагатися, щоб вони всі потрапили до в'язниці. І це є важливою умовою для поновлення та об'єднання,

– наголосив колишній очільник Одеської ОДА.

 

Водночас він додав, так, Кличко перебуває у команді Порошенко, але останній раніше та зараз – це дві великі різниці. На переконання Саакашвілі, колишній гарант сформувався як ворог України та її особиста проблема.

 

"Тому, мені здається, що за цих умов, враховуючи, що сам Віталій Кличко є налаштованим відкрито та там все ж є хороші люди, це видається хорошим варіантом. Другий варіант – якщо ми зараз не погоджуємося на цю пропозицію та ми не йдемо на ці вибори, тоді моя команду "Руху нових сил" взагалі може опинитися поза виборами. Це також вибір", – зауважив екс-український чиновник.

 

За його словами, сьогодні президенту Зеленському потрібно допомагати у парламенті та кадрами, а також брати активну участь у процесі, а не бути пасивними спостерігачами, оскільки "його успіхи – це успіхи України, якщо у нього не вийде, то не вийде й в України".

 

 

У підсумку він попросив підтримку та допомогу у свої прихильників.

 

"Хочу почути Вашу думку, щоб це не вирішувалося у кулуарах, як зазвичай у міжсобойчиках. Скажіть-но мені, як буде краще. Звісно, я послухаю всі Ваші аргументи та дуже швидко разом із Вами ухвалю остаточне рішення", – констатував Саакашвілі.

 

На останок, екс-голова Одеської Ода подякував Кличкові за таку пропозицію та за підтримку, дав йому хорошу оцінку як людині та назвав давнім другом.

 

Вважаю його дуже гідною людиною, тому що було багато моменті, до прикладу, коли Порошенко на нього тиснув під час вуличних протестів, щоб Кличко робив потрібні п’ятому президенту заяви. Коли мене позбавили громадянства, він проти цього виступив. Коли мене викинули з країни, він був єдиним з влади, хто висловив свою чітку позицію. Коли я був за кордоном, він увесь час домагався, щоб я повернувся. І це звісно дуже не подобалося Порошенку,– каже колишній український чиновник.

 

На його переконання, у 2014 році серед усіх тодішніх кандидатів у президенти, Кличко був чи не найкращим варіантом, але той від участі у виборах відмовився. Зауважимо, що раніше Саакашвілі вже заявляв про підтримку Кличка   Корупційні схеми Порошенка та компанії: Саакашвілі розкрив деякі деталі на минулих виборах президента. Зокрема, він зазначав, що був дуже незадоволеним його відмовою, і у підсумку підтримав Юлію Тимошенко.

 

Крім того, стверджує Саакашвілі, Кличко є найкращим і найефективнішим мером Києва в історії, навіть попри численні проблеми столиці. Він додає, що нинішній київський міський голова зробив дуже багато для міста та змінив інфраструктуру у не одному районі.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО