Петиція за відставку Зеленського зібрала 25 тисяч голосів за добу

Петиція на сайті президента швидко набрала достатню кількість голосів для її розгляду — 25 тисяч.

 

Електронна петиція за відставку президента Володимира Зеленського, яка була опублікована на офіційному сайті голови держави, набрала достатню кількість голосів для її розгляду — 25 тисяч. Тепер її мають розглянути в Адміністрації Президента.

 

До слова, число тих користувачів, які підписали петицію, і й далі збільшується. Станом на 15.10 години 23 травня голосів було 25,5 тисяч, але вже за 20 хвилин потому голосів стало 26,6 тисяч, тобто їх кількість зросла на понад тисячу. Кількість голосів продовжує рости й далі. Так, на момент пыдготовки цієї новини кількість голосів перевищила 27 тисяч.

 

Цю петицію зареєстрував Максим Безрук 22 травня 2019 року. Як пише «Лівий Берег», сьогодні вранці в петиції було близько 5,5 тис. Підписів, але вже дуже скоро назбиралося понад 26 тисяч.

 

«Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас в більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особистість зовсім не об'єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не давши конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, у Вас не може не бути конкретного шляху. Але Ваші перші заяви і дії розчаровують Ваших виборців, розбиваючи цю тимчасову ситуативну народну консолідацію», — пишуть в тексті петиції.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО