Депутати збирають підписи за відставку Луценка

Для ініціювання розгляду у парламенті питання про відставку генпрокурора необхідно зібрати мінімум 150 підписів депутатів. Підготовлено дві постанови про висловлення недовіри главі ГПУ.

 

Заступник голови фракції "Самопоміч" Єгор Соболєв зібрав вже 60 підписав під ініціативою за розгляд питання про відставку генерального прокурора Юрія Луценка.

 

"Треба 150 народних депутатів, щоб парламент розглянув недовіру генеральному прокурору і почав таке голосування. Зараз підписалися 60 людей", - повідомив Соболєв щодо своєї ініціативи. Читайте також Скасування візиту Джуліані: адвокат Трампа пояснив, чому він не приїде в Україну.

 

У парламенті збирають підписи за відставку Луценка за двома ініціативами. Ще одним ініціатором є народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко, який заявив про це 26 квітня. Депутат висловив думку, що генпрокурор "своєю діяльністю показав повну нездатність керувати найвищим органом справедливості в нашій державі - Генеральною прокуратурою". "Він зобов`язаний був розслідувати злочини високопосадовців часів Януковича... Ви чули хоч про один вирок у цій категорії справ? Жодного", - сказав Луценко.

 

Для ініціювання розгляду у парламенті питання про відставку генпрокурора необхідно зібрати мінімум 150 підписів народних депутатів.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО