Аваков може отримати нову посаду

Арсен Аваков може стати наступним прем’єр-міністром України.

 

Таку думку висловив український олігарх Ігор Коломойський. За його словами Арсен Аваков – єдина кандидатура, яка може задовольнити всі сторони в політичному житті України.

 

Принаймні так, Ігор Коломойський висловився в інтерв’ю журналістам РБК-Україна.

 

«Він (Арсен Аваков-авт.) Може бути як компроміс між багатьма”, – заявив Коломойський. Також він додав, що нинішньому главі МВС навіть не потрібно висуватися на парламентські вибори.

 

У цьому ж інтерв’ю Ігор Коломойський запевнив, що шанси потрапити в парламент, наприклад у нинішнього керівника уряду Володимира Гройсмана і колишнього керівника уряду Арсенія Яценюка – мізерні.

 

«Гройсман ні “тушкою” не піде, ні першим номером. Яценюку – його реноме не дозволяє. Аваков – діючий міністр внутрішніх справ, навіщо йому взагалі кудись ходити. А коли вся ця історія трапиться, то повинна бути коаліція, правильно? Аваков буде, напевно, тією людиною, яка зможе збалансувати. Мінімум залишиться міністром внутрішніх справ, мінімум. І чому його міняти, він же показав на виборах, і я сподіваюся, ще покаже, що ніхто нікому не підігрує, а поліція – це найважливіша річ», – заявив олігарх.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО