Коломойський зізнався, чи хоче повернути собі ПриватБанк

Колишній власник ПриватБанку, олігарх Ігор Коломойський заявив, що не має намірів повертати собі фінансову установу.

 

За словами Коломойського, він переслідує єдину мету –  визнати націоналізаціюПриватбанку незаконною і довести хибність звинувачень про махінації.

 

На питання про те, що після його можливого повернення в акціонери ПриватБанку Мінфін відкличе 150 млрд грн, які витратили на докапіталізацію, Коломойський заявив, що вимагає в суді визнати націоналізацію незаконною, а не повернуться в список акціонерів.

 

“Мінфін же діє в рамках закону, і того, що написав суд. Правильно? Що означає – повернуся в акціонери? Поки я визнаю її (націоналізацію. – Ред.) незаконною. Вимагаю, щоб визнали її незаконною”, – заявив Коломойський.

 

Націоналізацію ПриватБанку Коломойський порівняв із рейдерським захопленням житла.

 

“Ось ви володієте приватною власністю, наприклад, автомобіль, будинок або квартира, і ви якось там керуєте, ведете своє господарство. Потім у вас шляхом нехитрої рейдерської операції це взяли і переписали на когось іншого. І, щоб приховати сліди злочину, сказали, що ви погано управляли і вам треба жити в якійсь собачій будці, щоб ви ще випадково газ не відкрили і не нашкодили цим”, – сказав екс-власник ПриватБанку.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО