НАТО про Україну, РФ та західну Європу

Комунікація між НАТО і Росією навіть у період холодної війни була кращою, ніж є зараз, зауважив головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Кертіс Скапаротті, зазначивши, що за весь час на своїй посаді лише двічі зустрічався з начальником Генштабу Збройних сил Росії Валерієм Герасимовим, але кілька разів розмовляв з ним по телефону.

 

«Під час холодної війни ми розуміли сигнали, що подаються один одному. Ми розмовляли. Я не впевнений, що ми розуміємо їх так само добре сьогодні», – цитує слова генерала західна преса.

 

Свою думку про те, що НАТО має посилити свою присутність у Чорному морі і відправити туди підводні човни, висловив депутат федерального парламенту Канади Джеймс Безан. Він вважає, якщо цього не зробити, то російський президент Володимир Путін буде намагатися все більше і більше просуватися по чужій території.

 

«Нам треба наше просування вперед продовжувати, посилювати Україну, забезпечуючи для неї більше навчань з точки зору військових можливостей, навчаючи особовий склад. Україна дійсно є щитом, який захищає західний світ від того, що насувається зі Сходу», – відзначив політик.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО