Порошенко заявив про загрозу зриву виборів

Вуличні заворушення, спроби розкачати вулицю та спровокувати кровопролиття під час зустрічей виборців з кандидатами, Петро Порошенко розцінює, як загрозу проведення виборів в країні.

 

Про це діючий президент заявив у неділю, 17 березня, під час зустрічі з киянами.

 

За словами Порошенка, ставка цьогорічних виборів – збереження реальної незалежності від Росії та шлях до Європейського Союзу й НАТО.

 

Петро Порошенко додав, що ворог здатний мімікрувати та вдягати різні маски, не обов’язково з’являючись в образі обвішаного гранатами “путіноїда” чи пропагандиста “руського міра”.

 

“Для нього не проблема вигукнути і “Слава Україні!”, і “Слава нації” чи навіть “Смерть ворогам!” чи “Ганьба!”, – наголосив президент.

 

Також глава держави зазначив, що останнім часом кампанію із спілкування з виборцями намагаються перевести у формат “вуличних заворушень”.

 

“Це вже навіть не брудна передвиборча технологія. Це – спроба поставити під загрозу саме проведення виборів, зірвати їх. І це точно не український сценарій”, – сказав президент.

 

Він підкреслив, що обов’язок української влади – не допустити цього сценарію, хоча його автори та замовники, спонсори й виконавці провокують на застосування грубої фізичної сили.

 

“Але саме тому, що ми сильні, ми не будемо давати їм такого подарунку”, – заявив Петро Порошенко.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Домашний мохито
Дата: 19.06.2019 13:33


НОВОСТИ МИРА КИНО