Ще одна країна впровадила санкції проти РФ

18 березня 2019 року, уряд Австралії впровадив санкції проти громадян Росії, причетних до нападу і захоплення українських кораблів і моряків в Керченській протоці, а також проти ватажків “ЛНР” і “ДНР”.

 

Про це повідомляється в заяві міністра закордонних справ Австралії Марізе Пейн.

 

Міністр нагадала, що Австралія спільно з США, Великобританією та іншими країнами-членами ЄС і Канадою є твердим прихильником суверенітету і територіальної цілісності України.

 

“Сьогодні я оголошую цільові фінансові санкції та заборони поїздок семи росіянам за їх роль в перехопленні і захопленні українських морських суден, які намагалися пройти через Керченську протоку. Австралія стурбована цією ескалацією напруженості в Азовському морі в листопаді 2018 року”, – йдеться в тексті заяви.

 

Також Пейн закликала владу РФ без зволікань звільнити українських моряків і судна, а також забезпечити безперешкодну навігацію в Керченській протоці.

 

“Австралія не визнає ніяких дій, спрямованих на легітимізацію анексії Криму чи відокремлення частин Донецької і Луганської областей України. Тому я також ввела цільові фінансові санкції та заборони поїздок проти трьох “лідерів” контрольованих сепаратистами районів Донецької та Луганської областей України після так званих виборів в листопаді 2018 року”, – йдеться в заяві міністра.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Домашний мохито
Дата: 19.06.2019 13:33


НОВОСТИ МИРА КИНО