Що Луценко повідомив про корупційну схему в Укроборонпромі

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що фірма "Оптімумспецдеталь", яка фігурує в справі про розкрадання в "Укроборонпромі", отримувала потрібні довідки від "знайомих" в СБУ та НАБУ.

 

Луценко також розкрив корупційну схему, яка виникає під час конкурсу на поставку деталей. За словами генпрокурора, скандальна фірма отримувала необхідні довідки, щоб виграти тендер, в ГФС, СБУ та НАБУ.

 

"Корупція виникає під час конкурсів на поставку. Схема така корупційна. Та ж "Оптімумспецдеталь"… пропонує одному з бронетанкових заводів свої запчастини. За найменшою ціною, але тим не менше виграє інша фірма. Як це відбувається? Служба безпеки заводу, яка, швидше за все, лобіює іншу фірму, каже: "Є довідка з ГФС у нас, що ви,"Оптімумспецдеталь", маєте справу з ризиковими конвертаційними структурами". Але ж всі, хто поставляє з Росії, це мають! Нє-нє. "На вас довідка є, а на них немає. Тому ваша ціна нас не влаштовує, нас влаштовує велика". У результаті Рогоза з компаньйонами якось отримує довідку з ГФС, що вони помилилися, що сама "Оптімумспецдеталь" не є ризиковою. Але все одно компанія не може нічого продати! Тому що з’являється така ж довідка, що нібито "Оптімумспецдеталь" фіктивна… вже від СБУ! І вони знову злітають з конкурсу бронетанкового заводу. Тоді вони якось отримують через знайомих СБУшників нову довідку, що "Оптімумспецдеталь" – не фіктивна фірма, а то була помилка. Але знову вони не допущені на конкурс! Цього разу проти них з’являється нова довідка про фіктивність… тепер від НАБУ!" – повідомив Юрій Луценко.

 

Генпрокурор Луценко додав, що зараз підозрюваним у справі є Андрій Рогоза, однак, з точки зору людської логіки, його співучасниками можуть бути син колишнього заступника секретаря РНБО Ігор Гладковський і екс-співробітник "Укроборонпрому" Віталій Жуков.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО