Росіяни просять Україну забрати Крим назад

Нещодавно стало відомо, що влада РФ виділяє на розвиток окупованого Криму 310 мільярдів рублів. Обурені росіяни просять Україну забрати дорогий півострів назад.

 

З коментарем з приводу чергового збільшення фінансування Криму виступив впливовий російський telegram-канал СерпомПо, передає Діалог.UA.

 

Як повідомляється, днями прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав держпрограму по збільшенню фінансування Криму з держбюджету РФ. Протягом наступних 3 років росіяни мають намір влити в півострів 310 мільярдів рублів, з яких половину вже у 2019 році.

 

Рішенням Кремля незадоволені прості росіяни. Вони просять Україну забрати півострів назад.

 

"Глибокий кримський рот знову розкрився до крайньої напруги м'язів, але вилиці у нього не зводить. Дай грошей. Дай. Дай. Дай. І тільки море згідно шарудить галькою. Те, що відняли у Росії зростанням пенсійного віку, радісно ллється крізь друшляк корупції в Крим, залишаючи поверх дірок локшину пропаганди. Це, наприклад, більше 10 річних бюджетів злиденної Псковської області. Але що таке Псковська область? Івановська? Костромська? У порівнянні з тим, що було захоплено в сусідньої країни і де потрібно показати форс?" - обурилися в СерпомПо.

 

Ресурс дійшов висновку, що захоплення українського півострова було далеко не геополітичною перемогою Путіна, а катастрофічною помилкою для всієї РФ, яка в майбутньому обернеться великою НП.

 

"Крим проковтне і більше, ніж 300 млрд. У цю бездонну чорноморську діру всю Росію запросто затягне. Тільки бульбашки по воді підуть. І лише вікна будинків російських пропагандистів і чиновників в Італії, Австрії, Англії байдуже статуту в спокійні води, де тільки що потонула розхристана наша держава ", - спрогнозував telegram-канал.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО