Кремль хоче представити вибори в Україні як нелегітимні

Російські спецслужби задіють свої кібергрупи для втручання в президентські вибори в Україні в 2019 році. Про це заявили в Нацрозвідці США.

 

Андрій Єременко, політичний аналітик, засновник соціологічної компанії Active Group, голова Спілки молодих політологів України розповів про загрозу з боку Кремля під час виборчого процесу в Україні.

 

“Проти Петра Порошенка працює піар-машина Кремля, але, за великим рахунок, вона працює і проти Юлії Тимошенко, і проти Володимира Зеленського. Вона працює на розкачку ситуації в Україні. Кремль в Україні проводить таку ж політику, як і в інших європейських країнах. Він ставить на більш одіозних, допомагає їм розкрутитися, робить так, щоб ситуація, незалежно від того, хто переміг, була максимально розхитаною”, – розповів політичний експерт.

 

За його словами, Кремль прагне не до того, щоб виграв або програв Порошенко, а до того, щоб в разі перемоги чинного президента всі, хто за нього не голосував, були впевнені в тому, що Петро Порошенко сфальсифікував вибори.

 

“При цьому, Кремль працює ще й на те, щоб в разі перемоги Зеленського або Тимошенко всі ті, хто за них не голосував, були впевнені, що Кремль їх підтримав. Він хоче “втопити” легітимність виборів в Україні, і це небезпечно”, – зазначив експерт.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО