Окупанти вирішили штрафувати за карти без Криму

У 2016 році Coca-Colа використовувала для реклами карту РФ без Криму, Калінінградської області і Курильських островів.

 

Рада Федерації – верхня палата Федеральних зборів РФ (парламенту) – у найближчі місяці має намір розглянути законопроект про покарання за публікацію карт без Криму.

 

За інформацією російських журналістів, в Росії планують штрафувати тих, хто не вказує  український півострів як складову Федерації. Співавтором цього закону є сенатор Ольга Ковітіді. За її словами, при підготовці документа парламентарії орієнтувалися на статтю Адміністративного кодексу про використання держсимволів — герба і прапора РФ.

 

Разом з тим в Росреєстрі, у відомстві, яке здійснює нагляд за відображенням меж країни на картах, планах, атласах, кажуть, що закону про неправильне відображення меж поки немає.

 

Зазначимо, у 2016 році стався досить показовий інцидент. Компанія Coca-Colа використовувала для своєї рекламної кампанії карту Росії, на якій не вказали не тільки Крим, але і Калінінградську область і Курильські острови. “Сенатори від Республіки Крим” підняли скандал, подали позов, змусивши відому компанію вибачитись і змінити карту.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО