Три політсили оголосили про підтримку Гриценка на виборах

Політичні партії "Громадянський рух "Хвиля", "Громадський рух Миколи Томенка "Рідна країна", "Європейська партія України" оголосили про свою підтримку кандидатури лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка на президентських виборах.

Про це вони заявили на Форумі демократичних сил в п'ятницю.

 

Лідери вказаних політсил - Віктор Чумак, Микола Томенко і Микола Катеринчук - оголосили, що члени їхніх партій на з'їздах ухвалили рішення підтримати кандидатуру Анатолія Гриценка як кандидата на посаду Президента України "від об'єднаної демократичної опозиції".

 

Також про свою підтримку Анатолія Гриценка на президентських виборах оголосив політичний діяч Тарас Стецьків, політсила "Альтернатива" Єгора Фірсова, "Всеукраїнська асоціація переселенців" та "Всеукраїнський союз учасників АТО". На форумі також присутній екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, народні депутати від "Блоку Петра Порошенка", члени міжфракційного об'єднання "ЄвроОптимісти" Мустафа Найєм, Сергій Лещенко та Світлана Заліщук, лідер партії "Сила людей" Олександр Солонтай, голова ГО "Центр протидії корупції" Віталій Шабунін. Сам Анатолій Гриценко заявив на форумі, що йому буде достатньо одного президентського терміну, щоб виконати свої обіцянки.

 

Гриценко також повідомив, що подасть документи для реєстрації кандидатом у президенти до ЦВК у суботу, 12 січня, о 12 годині.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО