Мексика звинуватила Україну в корупції

Дані про сумнівні грошові збори надійшли безпосередньо від мексиканців.

 

В українській столиці розгорається черговий міжнародний скандал. Так, у Києві двоє громадян Мексики поскаржилися, що посольство України в їх країні вимагає винагороду за надання візи.

 

У свою чергу у відомстві Клімкіна заявляють, що згаданий скаржниками внесок є виключно добровільним. Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з українських телеканалів.

 

За інформацією журналістів, дані про сумнівні грошові збори надійшли до них безпосередньо від мексиканців, яким довелося заплатити ці кошти, щоб легально опинитися на території нашої країни.

 

Один з чоловіків, адвокат Карлос Едуардо Сото Тревіно заявив, що в українському посольстві в Мексиці консул перед рішенням візових питань нібито вимагає здати гроші на потреби української армії.

 

"Тричі, коли я звертався за візою, коли процес починався, вони показували такий аркуш, на якому написано лист, і він просить вас написати аналогічний, де йдеться про те, що ви робите благодійний внесок у розмірі 80-100 доларів в руки консула або комусь іншому в посольстві, і тоді ви отримаєте візу. Звичайно, за візу сплачується окремо", - розповів мексиканець.Сото розповів, що візові питання вирішує консул Ганна Пророк. За його словами, кожен раз віза коштувала йому по сто доларів, а сума внеску - не менше 80 доларів.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО