Коли Порошенко оголосить про похід на вибори

Президент Петро Порошенко найвірогідніше заявить, що балотуватиметься на виборах президента 2019-го у День Соборності, 22 січня. Про це Gazeta.ua розказав політолог Володимир Фесенко.

 

"Порошенко ще влітку включився у виборчу кампанію. Вся країна знає три магічні слова - "Армія, мова, віра". Немає тільки телевізійної реклами. Але у телевізорі Порошенко з осені - їздить по регіонах, розрізає стрічки, зустрічається з людьми. Висуватись Порошенку потрібно найближчим часом - найвірогідніше зробить це 22 січня або у першій половині місяця.

 

Здивувати таємними козирями зараз не можливо. У Петра Олексійовича найголовніший козир - томос. Ближче до виборів може спрацювати позиція священиків помісної церкви. У Тимошенко - власний проект Конституції. Ключові гравці як Тимошенко і Порошенко мають компромат один на одного. Приховують його до фінальної частини виборів".

 

Сильна сторона Порошенка - його президентство.

 

"Головна сильна сторона Петра Олексійовича - те, що він президент. Кожного дня його згадують у новинах, він може використовувати свій статус, присутній в інформаційному просторі. Порошенко має величезні ресурси на виборчу кампанію. Інша сильна сторона - його досвід та досвід його команди.

 

Головна слабкість - антирейтинг близько 50%. Ці люди кажуть, що за жодних умов не голосуватимуть за Порошенка. І це буде величезна перешкода виходу у другий тур. Досі нічого не змогли зі цим зробити. Друга проблема - високі рейтинги, але вихід у другий тур не гарантований. Є багато критики і невиконані обіцянки. Як президент Порошенко буде відповідати за низький рівень життя, негаразди, проблеми".

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО