Росія поставила Україні жорсткий ультиматум

Росія, як засватана дівка, чекає від України першого кроку.

 

Росія здивувала черговим маразмом. Неадекват цього разу пролунав з вуст екс-президента, а нині – прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва. Медведєв заявив в прямому ефірі одного з пропагандистських каналів, що санкцій проти України РФ не зніме, якщо Україна не піде на аналогічний крок першою.

 

Медведєв, у розмові з місцевими журналістами, заявив, що санкції, які ввела Росія, торкнуться багатьох бізнесменів і політиків з України.

 

Слідом за цим дружок Путіна поставив відкритий ультиматум, який звучить так: щоб Росія скасувала санкції проти України, Україна повинна зняти санкції першою.

 

Російський чиновник в ході спілкування з місцевими телеканалами та журналістами прокоментував загострення відносин з Україною і заявив, що введені Москвою санкції є чутливими для значної кількості українських бізнесменів і політиків.

 

Медведєв заявляє, що російський ультиматум полягає в тому, що санкції проти України не будуть скасовані рівно до тих пір, поки українська влада не зроблять перший крок назустріч Росії - не скасують свої санкції на адресу Москви.

 

Більш того, Медведєв наполягає, що санкції Росії спрямовані проти тих українців, хто скомпрометував себе" і "завдає шкоди" російській державі.

 

Українці в соціальних мережах з іронією поставилися до слів Медведєва.

 

"А коли вже санкції проти Медведєва введуть?" "Медведєв? Воно ніхто і ніщо ще до президентства було, а тепер тим більше". "Ну, коротше, у немитих расеян нічого не змінюється. Грошей немає, але ви тримайтеся там", - відписалися наші співвітчизники в соцмережах.

 

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО