НАТО готує "найкращу санкцію для Росії"

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін підбив перші підсумки зустрічі із представниками НАТО у Брюсселі.
 

Очільник відомства зазначив, що у результаті незаконного захоплення Росією наших кораблів у Керченській протоці, світова спільнота може запровадити санкції тільки проти керівництва флоту РФ і берегової охорони.

 

Мова йде у першу чергу про будівництво газопроводу в обхід України "Північний потік-2":

 

"Ми говорили про те, що потрібно зупинити "Північний потік-2" і про те, що це була б найкраща санкція проти Росії", - впевнений Клімкін.

 

За словами міністра, під час переговорів розглядали також можливість закриття для російських кораблів інших портів, хоча конкретні заходи проти РФ ще будуть виноситися на загальну дискусію.

 

В свою чергу країни НАТО невдовзі втілюватимуть "практичні рішення" у відповідь на агресію Росії проти українських кораблів поблизу Керченської протоки.

 

"Всім зрозуміло, що НАТО має посилити присутність в регіоні Чорного моря. Якими чином це буде робитися, це питання подальшого обговорення, але про деякі рішення ви почуєте найближчим часом. Це звичайно і присутність натівських кораблів, це буде достатньо швидко. Важливо, що всі наші союзники не тільки засуджують агресію Росії, але і проводяться важливі дискусії про те, що ми маємо зробити, що ми не маємо залишатися в рамках заяв, якими б сильними вони не були. Ми маємо сформулювати комплексну відповідь щодо того, що робить Росія в Чорному морі, Керченській протоці і в Азовському морі", - пояснив міністр.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО