На окупований Донбас обмежили в’їзд іноземців

Через введення в 10-и областях України воєнного стану, на пунктах в’їзду та виїзду з окупованих територій Донбасу для іноземців та людей без громадянства встановили обмеження виїзду. Цей режим не стосується громадян України.

 

Про це повідомляє прес-центр штабу Операції Об’єднаних сил.

 

Право перетину лінії розмежування матимуть представники офіційних спостережних місій ООН, ОБСЄ та місії Червоного Хреста,– зауважили у штабі ООС.

 

Щодо решти іноземців, то рішення на їх пропуск на окуповані території Донбасу ухвалюватимуть за наявності відповідних документів про постійне проживання на окупованій території або за потреби перетину лінії розмежування з гуманітарною метою (похорон, важка хвороба близьких родичів тощо).

 

Підрозділи Держприкордонслужби, що діють у складі ООС, перебувають у повній бойовій готовності. Всі пункти в’їзду та виїзду продовжують працювати у штатному режимі.

 

"У разі загострення ситуації в межах дорожніх коридорів прикордонні підрозділи готові до дій та виконання завдань за призначенням, відповідно до прийнятих рішень командуванням Об’єднаних сил", – наголосили у штабі ООС.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО