В анексованому Криму порушили першу справу про "недонесення"

У анексованому Росією Криму порушено першу кримінальну справу за статтею про неінформування, що з'явилася в рамках так званого "пакета Яровий"

 


Мова йде про справу проти кримського татарина, порушену "за неінформування щодо брата своєї дружини, який нібито перебуває і воює в Сирії", повідомив адвокат Еміль Курбедінов на засіданні правозахисної організації "Кримська солідарність".

 

"У обвинуваченого кілька разів проводили обшук, його допитували, справу порушило ФСБ зовсім недавно, ми ще не знаємо яка доказова база у справі", - пояснив адвокат.

 

Захист подав низку клопотань про перевірку дійсності листування, яка лягла в основу звинувачення, проте всі вони були відхилені слідством. Очікується, що справа надійде до суду до весни 2019 року.

 

"Це дуже погана тенденція, що така "пробна куля" з'явилася в Криму. Тобто людину змушують бути донощиком про все, що бачить. Якщо в тебе є підозра щодо сусіда або навіть родича, ти повинен побігти в ФСБ і розповісти, інакше - кримінальна стаття", - вважає Курбедінов.

 

Стаття 205.6 "Неповідомлення про злочин" передбачає відповідальність за неповідомлення про злочин терористичної спрямованості і передбачає штраф до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до року. Вона з'явилася в Кримінальному кодексі РФ влітку 2016 року в рамках "пакета Ярової" - набору антитерористичних законів, запропонованих депутатом Держдуми Іриною Яровой.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Рахат-лукум за 15 минут
Дата: 02.04.2020 11:01


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО