В Україні зробили пропозицію терористам "ЛДНР"

В ході засідання Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі, яке проходило в Мінську, українська сторона запропонувала переформатувати політичну групу. Однак почати це переформування в Україні запропонували з саморозпуску всіх так званих «ДНР» і «ЛНР».

 

Повідомлення про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook оприлюднила представник української делегації в ТКГ Ірина Геращенко.

 

Зокрема, український політик написала: «Євген Марчук, який недавно був призначений представником України в ТКГ замість Леоніда Кучми, поінформував, що засідання всіх груп українські представники почали в знак протесту проти організованих Росією в ОРДЛО псевдовиборів, які не визнала світова спільнота. Більш того, Україна зажадала негайно розпустити самопроголошені фейкові недореспубліки Донбасу».

 

Крім того, Геращенко додала: «Делегація з України під час засідання всіх робочих груп, а також на ТКГ заявила про незаконність, нелегітимності так званих виборів. А підтримка Росією цих «голосувань» в ОРДЛО відкидає мінський процес далеко в минуле і ставить під загрозу мирні переговори і дискредитує їх».

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО