Нардепи хочуть аби усі ЗМІ говорили в один голос

Напередодні виборчого року нардепи планують досягти такого плюралізму думок у ЗМІ, коли про досягнення влади говоритимуть або тільки добре, або — замовчать надовго. Адже критика дестабілізує ситуацію в країні, що на руку її ворогам.

 

Автори проекту «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного простору» (№9275) фактично пропонують прирівняти до багнета — слово.

 

Документ уточнює, що сприянням тероризму має вважатися «створення чи поширення інформації, що підтримує, пропагує, популяризує, позитивно висвітлює» терористичні організації, а також інших суб’єктів, які «здійснюють, беруть участь чи сприяють терористичній діяльності, окупації території України, збройній агресії проти України».

 

Навряд чи таке визначення осягнуть правники. Адже одне оціночне судження кваліфікується через інше. У разі прийняття такого закону навіть нейтральне цитування (за проектом — популяризація) політика, котрий, на думку більшості нардепів, повторює ворожу пропаганду, може тлумачитися як сприяння агресії та окупації. З усіма наслідками у вигляді санкцій та закриття телеканалів чи сайтів.

 

За такої логіки насамперед слід заборонити Інтернет на всій території країни. Адже саме провайдери забезпечують найбільше поширення такої інформації. Хоча, зрозуміло, що проект орієнтований саме на непідконтрольні владним структура ЗМІ, аби вони не давали ефірний час тим, хто має іншу оцінку ситуації в країні.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО