Скільки нардепів-мільйонерів отримують компенсацію за житло

Сімдесят народних депутатів отримують по 20 тисяч гривень на місяць за оренду квартири чи номера у готелі “Київ” як державну компенсацію.

 

Щонайменше 25 з них мають житло у столиці чи елітному передмісті, у 30-кілометровій зоні навколо Києва.

 

За рік на одного обранця набігає 240 тисяч гривень.

 

Наприклад, член депутатської групи “Воля народу” Ігор Молоток володіє заміським маєтком у селі Романків, під Києвом. Крім того, дружина депутата має у Києві квартиру на 150 кв.м.

 

Має нерухомість і депутат від Народного фронту Володимир Шкварилюк, який купив квартиру у липні 2016 року, але оскільки він начебто не зробив там ремонт, тому й нібито мешкає у орендованому житлі.

 

Опоблоківець Дмитро Колєсніков та його дружина мають дві квартири майже на 250 кв.м., але нардеп запевняє, що мешкає у Кривому Розі, а їздить до Києва на роботу.

 

Член партії “Відродження” Євгеній Гєллєр має цілий палац із власним парком у Козині, але щомісяця отримує 20 тисяч компенсації з коштів платників податків.

 

Дехто з депутатів, скажімо, нардеп від БПП Руслан Демчак, маєток під Києвом, із басейном і спортивним майданчиком оформив на батька, колишнього вчителя фізкультури.

 

Депутат від “Народного фронту” Максим Поляков живе у пентхаусі на 227 кв.м. у столичному житловому комплексі “Крістал Парк”, де квартира оформлена на його сестру.

 

Київські квартири записали на дружин та іншу рідню нардепи-мільйонери: Вадим Нестеренко (БПП), Антон Кіссе (Відродження), Віталій Барвіненко (Відродження), Станіслав Березкін (депутатська група “Воля народу”), Ігор Бриченко (Народний фронт), Олександр Долженков (Опозиційний блок), Юрій Одарченко (Батьківщина), Іван Рибак (БПП), Владислав Севрюков (БПП), Олег Мусій (позафраційний).

 

При цьому апарат Верховної Ради, надаючи по 20 тисяч гривень, не перевіряє, чи є у власності депутата або його родини столичне житло, оскільки надання народним депутатам довідок від готелю чи власника житла для звітування про витрачені кошти не передбачено.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО