Порошенко подає до суду на британське інформагентство BBC

Президент України Петро Порошенко подає судовий позов про захист репутації проти медіакомпанії BBC у Високий суд Лондона. Зокрема, президент України звинувачує інформагентство в публікуванні матеріалу про те, що нібито адміністрація Порошенка заплатила гроші помічникам американського президента Дональда Трампа для організації зустрічі обох президентів у червні минулого року.

 

Як випливає з позову, в публікації BBC «не було надано доказів будь-яких платежів чи секретних переговорів».

 

У матеріалі BBC стверджується, що посередники, діючи в інтересах Порошенка, таємно заплатили особистому адвокату Трампа Майклу Коену $400 000, щоб організувати переговори між двома лідерами.

 

У статті йдеться, що без таємних домовленостей, по офіційних каналах Порошенко міг розраховувати тільки на «дуже короткі декілька хвилин розмов і рукостискання» з президентом США, і що він хотів більшого.

 

Обидва президенти зустрілися в червні 2017 року, пізніше Порошенко назвав цю зустріч дуже «істотною», під час якої вони обговорили військову співпрацю.

 

«У позові до Високого суду юристи Порошенка відзначають, що опублікована BBC інформація носила тим більше руйнівний характер, оскільки президент бере активну участь в просуванні антикорупційних заходів в Україні», – зазначає The Telegraph. Публікація BBС завдала «серйозної шкоди» репутації політика, наводить газета зміст позову.

 

У судовому позові також наголошується, що BBC відмовилася опублікувати змінений текст або вибачення, і репортаж досі доступний на сайті медіакомпанії.

 

Про будь-які фінансові претензії Порошенка до медіакомпанії не повідомляється.

 

У прес-службі BBC не прокоментували подання позову.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО