Луценко назвав нові розміри хабарів в Україні

Найбільш корумпованими галузями у країні є митниця, державний сектор економіки, видача ліцензій на видобуток корисних копалин.

 

Про це сьогодні на нараді щодо ключових напрямків реформування будівельної галузі України заявив Генеральний прокурор Юрій Луценко.

 

«У нас в країні є 5 напрямків суперкриміналізованих. Це – митниця, державний сектор економіки, куди кожна партія хоче встромити свого «менеджера», видача ліцензій – нафта, газ, граніт тощо та система містобудування... За останні роки галузь стала чи не найбільшим об’єктом вимагання хабарів у нашій державі... Скажімо прямо – система одна із найкорумпованіших у країні», – сказав Луценко.

 

За його словами, тільки за останній період на хабарах було викрито та затримано керівників архітектурних управлінь Волинської, Тернопільської областей, керівників міста Василькова Київської області та Черкас.

 

«У порівнянні з розкраданням країни часів Януковича ці хабарі зросли. В місті Одеса при Януковичі збирали 5 доларів за квадратний метр за підписи, а зараз, по моїм даним, 20. У Херсоні (я не знаю, скільки було при Януковичі) – 7, те саме відбувається у всіх містах. І це – система», – зазначив Луценко.

 

При цьому він закликав керівників містобудівельних управлінь або самостійно викривати та припиняти корупційні схеми, або цьому допоможе прокуратура.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО