Новий адвокат Януковича каже, що його клієнт боїться за своє життя

Колишній президент України ретельно приховує своє місцеперебування Віктор Янукович турбується за своє життя і тримає у таємниці місцезнаходження.

 

Про це розповів Олександр Байдик, новий адвокат колишнього президента . Захисник розповів, що мав конфіденційну зустріч з клієнтом, але відмовився повідомляти її подробиці. «Я пояснювати не стану, буду посилатися на адвокатську таємницю. У нас з ним було конфіденційне побачення і визначення правової позиції у справі», - сказав Байдик. За словами адвоката, Віктор Янукович його залучив до справи про держзраду як об’єктивного спостерігача.

 

«Але суд фактично не дає мені можливості ознайомитись з матеріалами справи. Без підготовки я не можу брати участі у дебатах», - поскаржився Олександр Байдик. 

 

Адвокат також підтверджує чутки, що вирок колишньому президенту ніби вже написаний – 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.  У той же час у прокуратурі категорично спростовують все це і наполягають: адвокати Януковича навмисно розповсюджують інформацію про заздалегідь написане рішення суду і усілякими методами затягують процес.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО