Суд у середу розгляне справу щодо «реклами Луценка»

Згідно з позовом активістів, «реклама має ознаки політичної, а не соціальної» У середу, 8 серпня, о 13:00 в Окружному адміністративному суді Києва відбудеться засідання по суті у справі за позовом Центру протидії корупції до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення щодо соціальної реклами Генерального прокурора Юрія Луценка. Головуючий суддя - Каракашьян Сергій Костянтинович.

 

Нагадаємо, що Центр протидії корупції подав адміністративний позов до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про визнання протиправним надання статусу соціальної реклами відеороликам «Виконуємо закон. Встановлюємо справедливість». У позові йдеться, що надання рекламі статусу соціальної дозволило ставити її в ефіри телеканалів та радіостанцій безкоштовно. Згідно з позовом активістів, «реклама має ознаки політичної, а не соціальної». Своєю чергою, надавши їй статус соціальної, Нацрада з питань телерадіомовлення порушила закон закон України «Про рекламу».

 

1 червня відбулося перше підготовче засідання, під час якого суд відмовив Нацраді з питань телерадіомовлення закрити провадження у цій справі. Разом із тим суд зобов’язав Нацраду надати докази, що інформація з реклами Луценка справді перевірялась. Треті особи у справі — Генеральна прокуратура України та громадська організація «Українська антикорупційна асоціація», яка формально взяла на себе відповідальність за створення і розміщення роликів. 

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО