Савченко судитиметься з Радою

Народний депутат Надія Савченко, яка перебуває під арештом, подала позов до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду України на Верховну Раду за рішення надати дозвіл на притягнення її до кримінальної відповідальності та арешт. Відповідну копію документа розмістила сестра нардепа Віра Савченко.

 

“Стороною захисту народного депутата Надії Савченко подано адміністративний позов „про визнання протиправною бездіяльності суб’єкту владних повноважень та визнання протиправним та скасування рішень“. Відповідачем виступає Верховна Рада. Надія оскаржує рішення про притягнення до відповідальності і арешт, які ганебно, в незаконний спосіб, проголосовані парламентом”, — йдеться у повідомленні.

 

Також зазначається, що на думку сторони захисту справа Савченко є політично вмотивованою, а її арешт — не законним.

 

Нагадаємо, Верховна Рада позбавила Савченко депутатської недоторканності та надала дозвіл на її затримання й арешт.

 

У ВР Савченко затримали, зачитавши їй повідомлення, у чому її підозрюють: злочини, передбачені ч.1 ст.109, ч.1 ст.14 ч.2 ст.28 ч.1 ст.109, ч.1 ст.14 ч.2 ст.28 ст.112, ч.1 ст.14 ч.3 ст.258, а також ч.1 ст.258-3 ККУ. Генпрокурор Луценко раніше заявив, що є незаперечні докази того, що Савченко особисто планувала провести терористичний акт в парламенті.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО