Лондон закликає Кремль звільнити українських політв'язнів

Міністр Великої Британії у справах Європи Алан Дункан засудив відкриття Керченського мосту з Росії до анексованого Криму та закликав Кремль звільнити українських політв'язнів.

 

Про це йдеться у його заяві, оприлюдненій на сайті британського уряду.

 

"Крим є частиною України, а його анексія Росією є порушенням міжнародного права. Відкриття цього (Керченського - ред.) мосту є ще одним порушенням українського суверенітету і ще одним прикладом російської безрозсудної поведінки. Ми продовжуємо співпрацювати з союзниками, аби протидіяти анексії, зокрема шляхом збереження ефективного пакету санкцій", - сказав Дункан.

 

Британський міністр додав, що глибоко стурбований ситуацією щодо прав людини у Криму.

 

"Велика Британія також залишається глибоко стурбованою ситуацією щодо прав людини у Криму, де ми спостерігаємо за системним переслідуванням національних меншин і тих, хто висловлює свою несхвальну думку щодо незаконної анексії (цієї) території Росією", - повідомив він.

 

Дункан вкотре закликав Росію звільнити політв'язнів, які зараз перебувають у Криму й у Росії.

 

"Ми знову закликаємо Росію звільнити всіх українських політичних ув'язнених, які перебувають у Криму та в Росії, а також забезпечити безперешкодний доступ міжнародним організаціям з нагляду за дотриманням прав людини на півострові", - зазначив він.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО