У Кремлі запевнили, що українським журналістам безпечно працювати в Росії

У Кремлі запевнили, що українським журналістам безпечно працювати на території Росії, незважаючи на ситуацію з РІА «Новости Україна». 

 

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це журналістам сказав прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, відповідаючи на запитання, якими можуть бути заходи російської сторони на затримання співробітника РІА «Новости Україна» в Києві, і чи безпечно працювати у зв'язку з цим українським журналістам у Росії.

 

«Відповідаючи прямо на ваше запитання, чи безпечно тут перебувати українським журналістам, я вам відповім: абсолютно безпечно, тому що в Росії упродовж усіх оцих важких років вашу професійну діяльність тут ніхто не обмежував, і ми з вами перебуваємо в прекрасному діалозі. На жаль, такою перевагою не можуть похвалитися наші журналісти в Україні», - заявив Пєсков.

 

Він наголосив, що Росія «не примушує довго чекати із заходами у відповідь», коли стосовно її громадян здійснюються такі дії, як на співробітників РІА «Новости», коли причиною «обмеження свободи і пред'явлення таких тяжких обвинувачень є їхня професійна діяльність». Пєсков також зауважив, що стурбованість вже висловили міжнародні організації.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО