Гройсман назвав запоруку успішних реформ

Відкритість та діалог суспільства й влади за допомогою комунікаційних платформ та фахівців-комунікаційників є запорукою успіху всіх перетворень, які проводяться в Україні. 

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час Другого Всеукраїнського Форуму фахівців у сфері урядових комунікацій #Єдинийголос.

 

 «Ми говоримо сьогодні про капітальний ремонт країни, про сильну Україну. Ми ухвалюємо рішення. Але робимо це не в закритих кабінетах. Ми маємо  доносити до людей суть, мету та очікувані результати будь-якої ініціативи. Ідея сильної України має об'єднувати всіх нас. Це складова проведення реформ», - сказав Гройсман.      

Глава уряду зазначив, що комунікації - надзвичайно важлива річ, і донесення інформації - правильне, контекстне й професійне - вже половина успіху будь-якого починання.  

Він також підкреслив необхідність побудови зворотнього зв'язку. 

«Коли влада визначила собі пріоритети, а суспільство вважає, що вони мають бути іншими, і діалогу не відбувається, це шлях до прірви. Не можна бути роз'єднаними», - сказав Прем'єр-міністр. 

Він нагадав, що сьогодні уряд відкритий до багатьох суспільних ініціатив, одна з яких - «Разом  проти корупції».   

«Ми маємо запалювати іскорки в очах тих, хто хоче змін і може їх впроваджувати. Рухаємося далі - через відкритість і діалог», - зазначив Гройсман.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...

влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...