В США зробили важливу заяву щодо миротворців на Донбасі

В Кабінеті Міністрів України висловили переконання в тому, що офіційний Вашингтон підтримає введення миротворчого контингенту ООН на окупований Донбас.  Таку заяву зробила  віце-прем’єр-міністр І. Климпуш-Цинцадзе, коментуючи проведені у Вашингтоні зустрічі.

 

Відповідаючи на запитання про ставлення США до  ініціативи України щодо введення миротворців ООН на територію Донбасу, Климпуш-Цинцадзе відповіла наступне:

 

“Ми отримали чіткі запевнення від США щодо виключень з правил, які готові зробити у Вашингтоні, що стосуються відмови США підтримувати будь-які миротворчі місії з боку ООН та їх оплачувати”, – наголосила віце-прем’єр-міністр.

 

“Якщо у Раді Безпеки ООН приймуть спільне рішення щодо введення миротворчого контингенту ООН на Донбас, США будуть готові підтримати це рішення фінансами”, – заявила Климпуш-Цинцадзе.

 

Нагадаємо, раніше глава Російської Федерації Володимир Путін погодився на введення миротворчого контингенту на Донбас. При цьому Путін висунув ряд своїх умов.

 

Пізніше Путін повідомив, що готовий трохизмінити свою позицію щодо миротворців Організації Об’єднаних Націй. Він нібито згоден на те, щоб сили ООН перебували на всій окупованій території України.

 

Також раніше експерт Дмитро Снєгирьов повідомляв, що Путін готує Україні «абхазький сценарій». Експерт нагадав, що в 1994 році були підписані угоди між Грузією і самопроголошеною Абхазією. Після чого в Абхазії заробила миротворча місія ООН, якраз вздовж лінії розмежування.

 

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...

влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...