закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!

Подпишитесь на новости
Ваш e-mail:

Аукціон обіцянок: чому українці розчарувалися у владі

В Україні довіра громадян до влади зникла ще після Помаранчевої Революції, а після приходу на пост президента Віктора Януковича населення і взагалі перестало підтримувати такий "аукціон обіцянок". Відповідну думку висловила український соціолог, директор фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна.

Експерт зазначає, що більшість українців протягом минулого року кардинально змінили свої політичні настрої на користь проведення дострокових виборів у парламент.

За словами соціолога, президент категорично проти таких змін, адже у "Блока Петра Порошенка" та "Народного фронту" занадто низькі шанси на перемогу.

Вона впевнена, що прихід до влади колишніх регіоналів також малоймовірний, адже "Опозиційний блок" не отримав того результату, на який очікував. Основні перспективи можуть з'явитися в Україні тільки у тому випадку, якщо молоді політичні сили об'єднаються. Якщо кілька років тому перемогу осіб із громадянського сектору вважали утопією, то після Революції Гідності такі партії стали просто необхідні.

Втім, вісім аналогічних політсил, які виникли на хвилі патріотизму, отримали низькі показники довіри населення, що коливаються у межах 0,2-0,8%.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...