Гройсмана порівняли з колгоспником

Народний депутат Віталій Чепінога, який раніше вийшов з, за його словами "ублюдочною фракції БПП", обрушив критику на новопризначеного прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

"Мені не подобається початок роботи нового уряду з відвертого популізму та ігр в удавану, імітаційну демократію. Як влучно і єхидно зазначила Юля Мостова: "фонтанирует пафосом наградных провинциальных грамот", - заявив нардеп.

Такі слова прозвучали з Facebook-сторінки Віталія Чепиноги, у відповідь на "стендап"-звернення Гройсмана до народу. Як відомо, в своєму відео, опублікованому сьогодні, голова уряду попросив українців давати йому поради щодо роботи Кабміну.

На думку Чепиноги, прем'єр повинен мати власну чітку програму дій, "яка (на жаль!) Далеко не завжди збігається з "порадами" і побажаннями громадян".

"Радиться з громадянами" - це, даруйте, риторика голови захудалого колгоспу, а не прем'єра потенційно європейської країни "на зламі"... І взагалі, громадяни нині можуть слати уряду лише матюки", - зазначив Чепінога.

Нагадаємо, головний редактор видання "Дзеркало тижня" Юлія Мостова вже встигла заявити про Гройсмана наступне: "Поспілкувавшись з рядом людей, які близько знають або працювали тривалий час з Гройсманом, я прийшла до несподіваного висновку: він справжній український кулак, куркуль".

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО