Чому Тимошенко так хоче доїсти Яценюка

 

Після фальстарту в "наїзді" на уряд Володимира Гройсмана Юлія Тимошенко переключилася на його попередника.

Юлії Тимошенко не звикати працювати в опозиції, і як досвідчений політик вона чудово розуміє – її критика влади не повинна вщухати ані на день. Саме Юлія Володимирівна накинулася на Гройсмана одразу після голосування за призначення його уряду. Правда, Володимира Борисорвича критикувати поки нема за що, бо уряду не виповнилося й тижня, а звинувачення у "ширці", за які одразу зачепилася Тимошенко, з вуст відомої прихильниці різного роду "широк" вдарили більше по самій Юлії Володимирівні.

То ж пані Тимошенко цілком слушно одразу змінила вектор атаки, і вирішила всерйоз взятися за свого колишнього партнера по опозиції до Януковича Арсенія Яценюка. Сьогодні на погоджувальній раді лідерка "Батьківщини" оголосила проти Арсенія Петровича мало не хрестовий похід. "Ми пропонуємо сьогодні створити ТСК, яка проаналізує використання бюджетних коштів урядом Яценюка за весь період його роботи, а також як використовувалися кошти державних монополій, корпорацій, таких як "Нафтогаз", "Енергоатом", - заявила Тимошенко, натякаючи на масштабні оборудки в "уряді камікадзе". 

Навіщо ж Тимошенко витрачати сили і енергію на, як комусь здається, уже відпрацьований політичний матеріал? Суть в тому, що Юлія Володимирівна чудово розуміє, що "Народний фронт" залишився в коаліції, а міністри Яценюка в уряді Гройсмана, Арсеній Петрович зараз не рядовий пенсіонер а колега і конкурент Тимошенко, який за місяць-другий роботи уряду Гройсмана спробує відновити свій рейтинг на критиці чинного прем'єра. Мовляв, в старі-добрі часи Яценюка було краще, а якби Арсенію Петровичу дозволили довести свої реформи до кінця, країна була б зовсім іншою. І в цьому Яценюк прямий конкурент Тимошенко і йому потрібно протидіяти.

Тут для Юлії Володимирівни завданням номер один буде прив'язати Яценюка то чинного уряду, мовляв уряд Гройсмана є прямим продовженням уряду Яценюка, тим більше, що "Народний фронт" залишив в новому уряді потужне представництво. І якщо Арсенія Петровича вдасться "примазати" до корупційного скандалу, це автоматично вдарить і по Гройсману, а Тимошенко може на повну потужність розгорнути свою улюблену пропагандистську машину про уряд, який працює на ненажерливих олігархів, які грабують країну і лише сонцесяйна Юлія Володимирівна піклується про простий народ та здатна подолати олігархічну змову. Таким чином Тимошенко спробує і вдарити одночасно по конкуренту-опозиціонеру і по чинній владі.

З іншого боку будь-яка антикорупційна активність проти Яценюка вчинятиме руйнівний вплив на і без того не надто міцну коаліційну спілку "Народного фронту" та Блоку Петра Порошенка, що в решті решт вестиме ситуацію до позачергових парламентських виборів. Як відомо, станом на сьогодні Тимошенко боїться дострокових виборів менше за інших, то ж можливість похитати "коаліцію на двох" це для Тимошенко піде тільки в плюс.

То ж не складно передбачити, що антияценюківська кампанія Тимошенко в найближчі дні тільки набиратиме обертів. І це триватиме аж поки новий уряд не підкине Юлії Володимирівні нову і не менш ефективну тему для власного піару.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО