П’ятірка дурощів українських політиків за тиждень (фото/відео)

Звіт про чергові тижневі здобутки представників влади у царині дурисвітства. Вашій увазі пропонуємо чергову порцію витівок українського політикуму за тиждень.

5 місце, на думку редакції, посідає лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко, яка, переживаючи чергову молодість, неабияк захопилася своєю зовнішністю. Леді Ю за будь-якої нагоди любить милуватися собою: то на фото чи не годинами задивляється, то люстерко з рук не випускає. Цього разу в мережі опублікували забавні кадри, як Юлія Володимирівна із захопленням фарбувала варґи. Що тут скажеш, усе встигає – і за собою доглядати, і ловити жирну електоральну рибку в каламутній воді української політики!

4 сходинка цього тижня дісталася народному депутатові Артему Вітку, який любить рубати правду-матку та розповідати секрети своїх опонентів. Нещодавно на засіданні Верховної Ради депутат розставив деякі крапки над «ї» щодо Олега Ляшка.

Цікаво, що під час промов  Вітко видає цікаві авторські неологізми, як, наприклад, «говномьот». Без коментарів…

3 місце варто віддати главі МЗС Павлу Клімкіну, який почав плутати імена своїх дружин! В особовій картці чиновника у графі «Сімейний стан» і автобіографії дружиною вказана його «колишня» – Наталя Клімкіна, а в декларації вже нова  – Марина Михайленко. Якась Санта-Барбара виходить, головне, щоби після цього міністр не дістав на горіхи чи то від Наталі, чи Марини. А то буде Україну за кордоном представляти травмована людина…

2 сходинку цього тижня здобуває один із представників «українських гастролерів» у Росії, колишній генпрокурор Віктор Пшонка, який, виявляється, не тільки золото любить, а й не проти поспівати з народними артистами. Із українським «цезарем» під оплески працівників прокуратури заспівав черговий пристосуванець від української культури, що сповідує принцип «гроші не пахнуть» – Іво Бобул.

Відео було опубліковано ще 2015 року, проте активно його почали поширювати тільки зараз. Як бачимо, в колишніх владців багато талантів: той історію переписує, той – видатний мовознавець, ну а цей «божественно» співає. Сподіваємося, колись-таки він «наспіває» собі на довічне утримання від Української держави.

почесне місце дісталося незмінному фігурантові нашого рейтингу, радикалу Ляшку, в якого почали здавати нерви. Під час конфлікту з депутатом від «Опоблоку» Юрієм Павленком в Олега Ляшка почалася, як завше, добре «поставлена» істерика, яка закінчилася биттям стаканів.

Оце радикальний темперамент: хочеш – корів запущу в центр столиці, а хочеш – склянку запущу об підлогу. А що народ? А народ аплодує! Так що цього шоумена ми, очевидно, ще не один раз побачимо і в нашому рейтингу, і в українському політикумі.

Далі буде…

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО