Саакашвілі назвав прізвища тих, хто стає йому поперек дороги

Посадовець поскаржився на "грандіозний опір корумпованих чиновників і олігархів".

 

Через втручання олігарха Ігоря Коломойського виникли проблеми із проведенням форумів у Дніпропетровську та Запоріжжі, а прем’єр-міністр Арсеній Яценюк та його команда разом із головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим усіляко перешкоджають реалізації проекту «Відкритий митний простір». Про це в Facebook повідомив голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі.

 

«Ми змушені перенести форуми Руху за очищення, які повинні були відбутися 15 і 16-го березня у Дніпрі і Запоріжжі через втручання Коломойського, який робить все можливе для того, щоб нам не вдалося зустрітися з громадянами в цих містах. Нам раптово відмовив в оренді завчасно замовлений нами зал «Менора» в Дніпрі, а інші приміщення під тиском олігарха просто відмовляються співпрацювати. Тому ми вирішили відкласти ці зустрічі до 20 і 21-го березня і якщо знадобиться проведемо їх навіть на вулиці!», - запевнив очільник Одеської ОДА.

 

«Крім того, в нашій рідній Одесі посилюється всебічне протистояння Яценюка і його команди, включаючи голову ДФС Насірова, одному з наших головних проектів «Відкритий митний простір», тепер до цього протистояння активно приєдналась і міська влада. Наступного тижня я буду змушений безвиїзно знаходитись в Одесі, щоб захистити можливість створення такої митниці, яка виключатиме будь-яку можливість корупції і відстояти право громадян проходити митний контроль швидко і в людських умовах. Не дивлячись на весь грандіозний опір корумпованих чиновників і олігархів ми обов'язково доведемо до кінця усі проекти, які ми почали здійснювати в Одесі, як і зустрінемося з людьми в Дніпрі і Запоріжжі незважаючи ні на що!», - наголосив Саакашвілі.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО