Порошенко підписав закон про статус представництва НАТО в Україні

Президент Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Організацією Північноатлантичного договору про статус представництва НАТО в Україні".

 

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

 

"Угода передбачає представництво НАТО в Україні. Воно буде складатися з офісу зв'язку НАТО і Центру інформації та документації НАТО. Нове дипломатичну установу і його персонал отримає привілеї, імунітети та сприяння, що надаються дипмісіям відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні зносини 1961 року", - йдеться в повідомленні.

 

Везіння і вивіз товарів для проектів в рамках трастових фондів, наукових, освітніх та інших програм звільнятися від податків, митних і інших зборів, кількісних обмежень.

 

"Представництво НАТО сприятиме посиленню і розширенню участі України в усіх формах співробітництва, погоджених між Україною і НАТО. Включаючи консультаційну допомогу", - розповідають в прес-службі.

 

Відповідний документ був підписаний 22 вересня 2015 року під час візиту в Україну генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Йенса Столтенберга.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО