Українське посольство просить французький канал не показувати антиукраїнський фільм

Посольство України у Франції звернулося до французького каналу Canal+ з проханням відмовитись від показу пропагандистського фільму "Україна: маски революції", знятого Полем Морейрою.

Про це йдеться у повідомленні дипломатичної установи на офіційній сторінці у Facebook.

"Ми були розчаровані, дізнавшись, що 1 лютого на #Canal+ в рамках програми "Special Investigation" (Спеціальне розслідування) заплановано до показу документальний фільм Поля Морейра "Україна: Маски революції" — репортаж, який надає глядачеві хибне і викривлене уявлення про ситуацію в Україні. У зв'язку з цим ми розпочали переговори і звернулися з листом до Голови наглядової ради групи #Canal+ В.Болоре", — зазначили у посольстві України в Франції.

У листі до керівництва каналу зазначається, що журналіст перекрутив коментарі низки українських політиків, аби створити фільм-сенсацію про "змову неонацистів, яких фінансує США".
- Версія подій в Україні, в тому числі незаконної анексії Криму, запропонована у фільмі П.Морейра є солодким співом для вух прихильників теорій змови і проросійських пропагандистів. Цей документальний фільм є памфлетом, відзнятим у гірших традиціях дезінформації. Прагнучи понад усе створити сенсацію, автор фільму вдається до примітивних методів журналістської маніпуляції, перекручених у результаті перекладу коментарів, а також відверто сфабрикованих фактів та зображень,— наголошується в заяві.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО