закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!

Подпишитесь на новости
Ваш e-mail:

Хто став кращим політиком року в Україні

Наприкінці 2015-го українські ЗМІ підводять підсумки та роздають номінації нашим політикам. Так, журнал "Корреспондент" "Особистістю року" називає Міхеїла Саакашвілі. На думку видання, губернатор Одеської області за рік "зумів вивести політичний самопіар на новий рівень".

"Не всі кроки одеського губернатора увінчалися реально відчутними результатами. Проте всі збирали овації у таборах лояльної до нього громади та викликали бурхливу істерику серед його недоброзичливців", - пише про Саакашвілі головний редактор журналу Андрій Овчаренко.

Саакашвілі запам'ятався в цьому році кількома гучними заявами, піар-скандалами та інформаційною війною з українськими олігархами. Грузинський політик в 2015-му формально втратив громадянство Грузії та називався одним з кандидатів на посаду прем'єр-міністра України. В українському політикумі він сьогодні виконує своєрідну роль "бульдозера" реформ.

В'язнем року журнал називає лідера партії УКРОП Геннадія Корбана, "електриком" року – одного з ініціаторів блокади Криму Рефата Чубарова, "тролем" року – колишнього радника Януковича Андрія Портнова, а звільненням року – усунення Ігоря Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА.

Цікаво, що прем'єр-міністра Арсенія Яценюка видання визначило у номінації "падіння року". "Якщо наприкінці 2014 року його підтримували 22% українців, то у грудні цього року – біля 2%. Для порівняння – на момент звільнення з посади прем'єра рейтинг Миколи Азарова складав біля 28%".

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...