Яценюк запропонував покарати Саакашвілі

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запропонував встановити персональну відповідальність кількох голів ОДА за "завалену" роботу над субсидіями. Серед них — керівник Одещини Міхеїл Саакашвілі.

Під час сьогоднішнього засідання Кабміну Яценюк запропонував провести нараду з головами ОДА східного і південного регіонів щодо виконання місцевою владою її обов’язків щодо оформлення субсидій.

Виявилось, що показники оформлення заяв на отримання субсидій найгірші у таких областях: в Одеській (43%), Харківській (48%), Закарпатській (53%), Чернівецькій (54%), Донецькій (50%) і Луганській областях (35%).

- Мене дуже турбує ситуації по цих областях, які завалили роботу по субсидіях. Пропоную протокольне рішення Кабінету Міністрів України про персональну відповідальність глав Одеської, Чернівецької, Харківської, Закарпатської областей стосовно соціального забезпечення громадян країни і оформлення субсидій,— наголосив Яценюк.

За його словами, багатьом людям не буде чим платити по своїх платіжках саме тому, що місцева влада не виконала свою функцію.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО