Хроніки окупації: в Криму офіційно платитимуть за злочини

Кримська «дорога життя» (Керченська переправа) має здатність регулярно і надовго вмирати через люті шторми. В очікування з моря погоди на обох берегах  скупчується невиспаний, немитий і безмежно роздратований натовп. Те, що змучених матюкливих водіїв можна видавати за туристів, є для «кримнашів» суто платонічним задоволенням. Бо насправді фото та відео з переправи ефективно розшугують і без того нечисленних відчайдухів з Росії, що вже було майже наважилися з’їздити на окупований півострів.

Зупинити вітер не під силу навіть «лідеру» Криму Сергію Аксьонову, отож він для поліпшення ситуації  мобілізує  власний креатив. Наприклад, придумав, як можна розсмоктати черги на поїздку в Крим і з нього без поглиблення дна, будівництва нових причалів, закупівлі нових поромів і навіть без мосту. Для цього слід видавати працівникам переправи премії за прискорення пропуску пасажирів і транспорту: «Пропустили большее количество пассажиров, чем установлено в регламенте – будем премировать». Морячки на сайті kerch.fm розтлумачили  зміст цієї заяви: щоб заробити премію, працівникам переправи доведеться «на паром грузить больше, чем можно». Тобто, порушувати всі припустимі правила техніки безпеки. Значить, кримське керівництво планує «підмазувати» людей, котрі підуть на кримінал. Адже й дошкільнята знають, що перевантажене судно може перекинутися!

Працівники переправи сприйняли обіцянку Аксьонова скептично: «О каких премиях может идти речь, если людям за 2 месяца еще зарплату не выдали?» Моряки резонно зауважують, що переправу розвантажила б закупівля маневрених всепогодних поромів замість нинішніх велетенських корит, які й легенький бриз сприймають як торнадо. Цього не будуть робити, зауважили  поінформовані кримчани, адже хаос довкола боротьби за місце на поромі вигідний працівникам переправи: «Одна машинка помимо очереди – это в разы больше его поганых премий».

А якщо у звіті ту пропущену машинку помножити на два (три, п’ять і більше), то можна сміливо претендувати і на аксьоновську винагороду. Таким чином керівництво Криму фінансово заохочуватиме ще й хабарництво.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО