Депутат от БПП обвинил Авакова в крышевании контрабанды

Контрабанда в зоне АТО — зона ответственности министерства внутренних дел. Об этом заявил народный депутат Дмитрий Добродомов.

«Щодня йдуть десятки потягів з вугіллям, з деревиною, назад йдуть потяги з продуктами. Це все замішано на величезних хабарях. За переїзд потягу платять 10 мільйонів гривень. Ми піднімали тему вантажівок, які проїжджають сюди з лівою горілкою, назад на окуповану територію вивозять продукти — вони проходять через конкретні блокпости», — рассказал депутат.

«Хто кришує? Це дуже просто — хто тримає контроль на лінії розмежування, хто охороняє блокпости — це працівники системи міністерства внутрішніх справ. Ми можемо тільки зробити так, як запропонував Геннадій Москаль — повна заборона перетину лінії розмежування. Це вже питання моралі. Бо виходить, що одні в нас воюють за дуже невеликі гроші, а інші на цьому заробляють мільйони», — заявил Добродомов.

По его словам, это лишь одна из причин поддержки заявления об отзыве министра внутренних дел.

«Це комплекс саботажу роботи, яку ми чекали від МВС. В першу чергу це кадрова політика. На якій підставі кілька заступників міністра знаходяться на посаді, підпадаючи під люстрацію? Пан Сакал, якого захищає Аваков, це людина, яка займала високий пост і має прямий стосунок до переслідування майданівців», — отметил депутат.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО