Путін потрапив у мишоловку

Зараз Росія опинилася перед вибором: продовжувати війну або переходити до «холодного миру». І те, і інше пов’язане з величезною кількістю економічних, політичних, інформаційних та дипломатичних витрат.

Про це пише Дмитро Орєшкін.

«Зараз перед Путіним розкриваються всі принади перебування в мишоловці, коли безкоштовний пропагандистський сир вже з’їдений: всі вже давно відраділи з приводу «Кримнаша», і тепер настає час збору плодів вчиненого беззаконня. Вони проросли і тепер з ними потрібно щось робити, але що з ними робити – не знає ніхто», – стверджує політолог.

«Путін сподівається спихнути цю гарячу картоплю, в яку перетворився Донбас, за комір Порошенко. Але український Президент, який на словах заявляє «це наша територія, і ми ніколи від неї не відступимося», де-факто від цієї картоплі теж відмахується, вважаючи за краще, щоб вона залишилася в руках Путіна. Логіка така: підтримав сепаратистів – значить, ти їх і годуй», – пише експерт.

Орєшкін пише, що залишається тільки пошкодувати мирне населення цих двох територій, яке не має держави, юридичного статусу та будь-яких органів управління, а змушена терпіти бандитську вольницю на своїй території і дивитися, як конфліктують і вбивають один одного різноманітні збройні угруповання.

Він зазначає, що Україна зараз технічно не в змозі повернути Донбас під свій контроль – Росія цього не дозволить, що б не думав з цього приводу патріотичний сектор в Києві. Точно так само і Росія: вона переживає дуже серйозні економічні проблеми, і ще два-три, а то й чотири мільйони людей з території, ізольованою від зовнішнього світу, з повністю зруйнованою економікою, їй не потягнути.

«Я не знаю, на що російська влада розраховувала, коли все це затівали, адже наслідки вчиненого прораховувалися елементарно, – вважає політолог.

«Спочатку було ясно, що приєднання Криму – це гірше, ніж злочин: це помилка. І російської влади ще доведеться зіткнутися з довгостроковими наслідками цієї стратегічної помилки», – повідомив Орешкін.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО