Яценюк придумав, що стіна на кордоні з Росією буде «уявна»

Розпіарений урядом Яценюка проект облаштування українсько-російського кордону «Європейський вал» частково залишився без паркану.

 

За словами прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, таке рішення було ухвалено з практичних міркувань/

«Якщо ставити огородження по всьому кордону, то потрібно ще ставити і прикордонників, щоб вони охороняли це загородження, тому що його вкрадуть», – пояснив Яценюк.

Однак у Кабміні кажуть, що не відмовилися від проекту, а лише переформатували його.

«Паркан буде тільки біля пунктів пропуску для прикриття флангів, адже дуже часто ми стикаємося із ситуацією, коли громадяни, яких не пропустили через кордон, намагаються пройти поза пунктом пропуску на ділянці від одного до двох кілометрів, – розповів помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян. – На іншій ділянці кордону буде кілька ліній захисту: інженерні споруди, фортифікаційні, лінія електронно-технічного спостереження і вогневого зміцнення».

За словами Слободяна, в середині травня Кабмін переглянув проект «Європейського вала» і затвердив оновлений план, який реалізовуватимуть у три етапи.

«Перший етап ми вже опрацьовуємо. На його реалізацію в цьому році передбачено 300 млн грн. На цей момент Держприкордонслужба отримала 42 млн грн, і роботи проводитимуть насамперед на тих ділянках кордону, які перебувають під нашим контролем: Чернігівська, Харківська, Сумська і частина Луганської області», – додав Слободян.

Усього на зміцнення кордону планують витратити 4,1 млрд грн і завершити проект до кінця 2018 року.

13 вересня 2014 року Кабінет Міністрів виділив 100 млн гривень на реалізацію проекту «Стіна», який має зміцнити кордон з Росією.

У жовтні 2014 року під час відвідин місця будівництва «Стіни» Арсеній Яценюк заявив, що без цього не буде безвізового режиму з країнами Євросоюзу.

 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО