Рейтинг бездомних нардепів-мільйонерів

Бізнес багатьох народних депутатів пов'язаний із ринком нерухомості. Але восьми відсоткам їхніх колег ніде жити. Більше того, квартири чи будинку немає навіть у членів сімей цих парламентаріїв.

ABCnews склав рейтинг бездомних парламентаріїв, які минулого року заробили більше 1 млн грн, але не купили житло ні собі, ні своїй сім'ї. На першому місці в рейтингу знаходиться екс-банкір, співак і спортсмен Олексій Савченко. У графі «Нерухоме майно» у нього значиться 37 тис. кв. м землі, а заробив він за 2014 рік 28 млн грн.

Бізнесмен-аграрій Олег Дмитренко заробив 4,7 млн грн, у власності у нього 20 тис. кв. м землі. Ці показники вивели його на друге місце рейтингу мільйонерів, яким ніде жити.

Молодий бізнесмен і любитель дорогих автомобілів з Миколаєва Давид Макарьян заробив 3,6 млн грн. У рідному місті його часто бачили то на Bentley, то на Maserati, але житла ні в Миколаєві, ні в Києві він так і не придбав.

За 2014 рік депутат і екс-власник автоконцерну АІС Дмитро Святаш заробив 3 млн грн і вийшов на четверту позицію нашого рейтингу. Депутати Віктор Кривенко та Олександр Шевченко минулого року заробили по 2 млн грн. Але сім'я першого має 3 тис. кв. м землі, що вивело його на п'яте місце в списку, в той час як співвласник гірського курорту «Буковель», у якого немає ніякої нерухомості, опинився на шостій сходинці.

Замикає рейтинг одеський бізнесмен, донедавна депутат Одеської облради, а тепер парламентарій Геннадій Чекіта зі скромним заробітком в 1 млн грн, який досі не має свого кутка.Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО