Скандал: німецька розвідка з’ясувала, хто фінансує “путінських вовків” і розкрила «гібридну» агентуру в ФРН

Після такого жоден поважаючий себе байкер Європи “Нічним вовкам” руки не подасть. Вільне братство мотоциклістів не поважає агентів спецслужб та гебістського криміналу. 
У фінансуванні мотоклубу “Нічні вовки” беруть участь люди з Головного розвідувального управління Генштабу ЗС Росії, російської оборонної промисловості, а також з кіл оргзлочинності. Ця підривна організація пустила свої метастази і в самій ФРН. Такі висновки журналістського розслідування підтвердили джерела в німецьких спецслужбах, пише газета Bild am Sonntag, зазначають Патріоти України. 
“До 2009 року” Нічні вовки “були абсолютно звичайним мотоклубом, – йдеться в статті. – .. Потім почалося цілеспрямована політична підривна діяльність. В об’єднання вступало все більше російських націоналістів. З тих пір” Нічні вовки “стали отримувати гроші з таємних джерел”. 
У ході “вторгнення до Криму”, пишуть німці, байкери “билися на стороні солдатів Путіна” і мали “доступ до російського озброєння”. Повідомляється також, що Андрій Бобровський, організатор мотопробігу по Європі, володіє в Криму “успішним підприємством з будівництва підземних споруд”, яке “отримує замовлення від Кремля”. 
За даними Bild am Sonntag, як мінімум один регіональний осередок “Нічних вовків” існує в Німеччині – в Тюрінгії. Його засновниками автор статті називає відставних військових, які служили в елітних частинах Національної народної армії НДР. З точки зору місцевих експертів, “Нічні вовки” задіяні в “гібриднійї зовнішній політиці” Росії. 
Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО